Dolapta 34 puanla Mehdi Nafti’nin takımı ikinci sırada casinoslot 49 yer alıyor.

Óscar Cano’nun ekibi maça ikinci sırada ve maçtan önce 31 puanla geldi. Konuk takım 27 puana sahip ve turnuvada yedinci sırada yer alıyor.

Bu Pazar saat 17: 00’de El Prado, Talavera ve Sanluqueño’da İkinci Lig B’nin on sekizinci turunda buluşacak.

Talavera de la Reina, önceki maçta Don Benito’ya 1-0’lık galibiyetle mağlup olduktan sonra puan toparlama niyetiyle on sekizinci tura çıktı. Yarışmanın başlangıcından bu yana, ev sahibi takımlar şimdiye kadar oynanan 17 maçın 5’ini 18 gol, 24’ü karşı olmak üzere kazandı.

At. Sanluqueño, son maçlarında San Fernando’ya karşı 0-0 berabere kalması gerekti, bu yüzden dolabına Talavera de la Reina’ya karşı puan eklemeye devam edecekler. Bu maçtan önce At. Sanluqueño, bu sezon İkinci Lig B’de oynanan 17 maçın dördünde galibiyet almıştı, 14 gol lehte, 16’ya karşı bir denge ile.

Yerel bir takım olarak performanslarına odaklanan Talavera de la Reina, dört kez kazandı, üç kez kaybetti ve şu ana kadar oynanan sekiz maçta bir berabere kaldı, bu da kendi sahanıza iyi bir puan geliri eklemek için ev oyunlarından yararlanmadıkları anlamına geliyor. cep. Çıkışlarda, At. Sanluqueño’nun şu ana kadar oynadığı sekiz maçta bir galibiyet, iki mağlubiyet ve beş beraberlik rekoru var, bu yüzden evinden daha fazla puan almak için Talavera de la Reina stadyumunda her şeyi vermek zorunda kalacak.

Rakipler daha önce El Prado’da karşılaşmıştı ve denge Talavera de la Reina lehine bir zafer. Talavera ve Sanluqueño’nun bu turnuvada oynadıkları son maç Şubat 2019’da yapıldı ve Sanluqueño lehine 1-0 sonuçla sona erdi.

Şu anda İkinci Lig B klasmanında takımlar 19 puanla berabere kaldı, bu yüzden bu karşılaşma masadaki yerlerini değiştirebilir. Ev sahibi takım on beşinci sırada, konuk takım on üçüncü sırada.

Bu Pazar saat 17: 00’de Nuevo Mirador, Algeciras ve Recreativo’da İkinci Lig B’nin 18. maç gününde karşı karşıya gelecek.

Algeciras, son maçında Marbella’ya karşı 0-0 berabere kaldıktan sonra pozisyonunu yenmek isteyen turnuvanın on sekizinci günü ile karşı karşıya. Buna ek olarak, yerli halk bugüne kadar oynanan 17 maçın dördünü 21 lehte, 25 lehte galip geldi.

Ziyaretçi tarafında, Recreativo son iki maçını 1-0 ve 1-3 kazanmıştı. Birincisi Cádiz B’ye, ikincisi ise Sevilla At’a karşı. kendi alanı dışında, Algeciras stadyumundaki galibiyet ivmesinden yararlanmayı planlıyor. Bugüne kadar Recreativo’nun İkinci Lig B’de oynadığı 17 maçtan altısını 19 gol ve 18’e karşı galibiyetle kazandılar.

Yerel olarak Algeciras dört kez kazandı, iki kez mağlup oldu ve şimdiye kadar oynanan sekiz maçta iki berabere kaldı, bu da onların zaferlerinde puan kaybettiklerini göstererek ziyaretçilere olumlu sonuçlar alma fırsatı verdi. Bir ziyaretçi olarak Recreativo, oynadıkları sekiz maçta dört kez kaybetti ve iki kez berabere kaldı, deplasman maçları sırasında takımdaki eksiklikleri gösteren rakamlar.

İki rakip Nuevo Mirador’da başka vesilelerle bir araya geldi ve Algeciras lehine bir yenilgi ile sonuçlandı. Algeciras ve Recreativo’nun bu turnuvada oynadıkları son maç Mart 2016’da ziyaretçilere 0-1’lik skorla sona erdi.

İkinci Lig B eleme tablosunda bu takımların durumu incelendiğinde maç tartışması öncesinde Recreativo’nun dört puan farkla Algeciras’ın önünde olduğunu görebiliyoruz. Emilio Fajardo’nun ekibi maça on altıncı sırada ve maçtan önce 18 sayı ile geldi. Ziyaretçiler ise 22 puana sahip ve yarışmada dokuzuncu sırada yer alıyor.

Oviedo, bu Cuma Santo Domingo’da Alcorcón’a karşı 1-3 galibiyetten sonra dolabına üç puan ekledi. İki rakip, önceki maçlarda farklı sonuçlar elde etmekten gelmişti. Alcorcón, Huesca’ya karşı bir önceki düelloda 0-2 yenilgiye uğradıktan sonra zafer yolunu kurtarmak niyetiyle geldi. Konuk takım adına Real Oviedo, düzenlenen son maçta kendi liginde Rayo Vallecano’yu 2-1 yenmişti. Bu iyi sonuçla Oviedo takımı on beşinci olurken, Alcorcón oyunun sonunda onuncu oldu.

İlk gol atan takım, 11. dakikada Borja Sanchez’in golüyle öne geçen Real Oviedo oldu. Oviedo ekibi, 15. dakikada Édgar Bárcenas’ın golüyle avantajı artırarak tekrar katıldı. Madrid ekibi 22. dakikada Richard Boateng’in golüyle mesafeleri azalttı ve ilk yarıyı skorbordda 1-2 ile noktaladı.

İkinci periyotta, 74. dakikada ikiye katlayan Édgar Bárcenas’tan bir golle mesafesini artıran ve böylece karşılaşmayı 1-3’lük final sonucuyla sonlandıran konuk takım için şans geldi.

Koçlar olası tüm değişiklikleri yaptı. Alcorcón tarafında Albert Dorca, Daniel Romera ve Serhii Miakushko, Juan Aguilera, Richard Boateng ve Oscar Arribas Pasero’nun yerini almak için yedek kulübesinden atlarken, konuk takımın değişiklikleri sahaya atlayan Lolo Gonzalez, Samuel Obeng ve Lucas Ahijado idi. Borja Sanchez, Marco Sangalli Fuentes ve Édgar Bárcenas’ın oyunu.

Maçın hakemi dört sarı kart gösterdi. İki takımdan Albert Dorca ve Laure ile misafir takımdan Juanjo Nieto ve Édgar Bárcenas sarı kartla sarı kart gördü.

Bu deplasman galibiyetiyle Oviedo 21 puanla 15. sırada yer alırken, Fran Fernandez liderliğindeki takım düello sonunda 25 puanla 10. sırada yer aldı.

Alcorcón için bir sonraki İkinci Lig maçı Tenerife’ye karşı olurken, Real Oviedo Cádiz ile karşılaşacak.

Veri Sayfası
Alcorcón: Ximo Miralles, Laure, Adrián Diéguez, David Fernández, Bellvís, Ernesto Gomez, Stoichkov, Juan Aguilera (Albert Dorca, min. 37), Richard Boateng (Daniel Romera, min. 60), Oscar Arribas Pasero (Serhii Miakushko, min.73 ) ve Fran Sandaza
Gerçek Oviedo: Nereo Şampanya, Juanjo Nieto, Alejandro Arribas, Carlos Hernández, Christian Fernández, Marco Sangalli Fuentes (Samuel Obeng, min. 79), Jimmy, Borja Sanchez (Lolo Gonzalez, min. 77), Sergio Tejera, Édgar Bárcenas (Lucas Ahijado, min .90) ve Alfredo Ortuño
Stadyum: Santo Domingo
Hedefler: Borja Sanchez (0-1, en az 11), Édgar Bárcenas (0-2, en az 15), Richard Boateng (1-2, en az 22) ve Édgar Bárcenas (1-3, en az 74)

El Nuevo Vivero, İkinci Lig B’nin 18. maç gününe karşılık gelen maçta Pazar günü saat 17: 00’de Badajoz ile Real Murcia arasındaki düelloyu görecek.

Badajoz, deplasmanda Villarrubia’ya karşı (1-3) ve kendi sahasında Recreativo Granada’ya karşı (4-0) son iki maçını kazandıktan sonra on sekizinci maç gününü dört gözle bekliyor. Yarışmanın başlangıcından bu yana ev sahibi, bugüne kadar oynanan 17 maçın 10’unu kazanırken, 11’e karşı 26 gol attı.

Real Murcia, son maçında (0-1) Yeclano Deportivo ile karşılaşamadı, bu yüzden şampiyonada rotayı belirlemek için Badajoz’a karşı galibiyet arayacaklar.

Yerel bir oyuncu olarak Badajoz, oynadığı sekiz maçta beş kez kazandı, bir kez mağlup oldu ve iki berabere kaldı, bu da ceplerine iyi bir puan geliri eklemek için ev oyunlarından yararlanmadıkları anlamına geliyor. Real Murcia’nın evinde şu ana kadar oynadığı sekiz maçta bir galibiyet, dört mağlubiyet ve üç beraberlik rekoru var, bu da iyileşmek istiyorsa Badajoz stadyumunu ziyaret etmek için çok çaba sarf etmesi gerektiği anlamına geliyor. bu figürler.

Badajoz stadyumundaki son maçlarında, rakamlar yerel takım lehine bir yenilgi ve beraberlik olduğunu gösteriyor. Ayrıca ziyaretçiler, Badajoz stadyumuna yaptıkları son iki ziyarette kaybetmezler. Badajoz ve Real Murcia’nın müsabakada en son oynadıkları maç Ocak 2019’da gerçekleşti ve maç 0-0 berabere bitti.

İkinci Lig B sıralama tablosunda bu takımların durumunu analiz edersek maç öncesi Badajoz’un 14 puan farkla Real Murcia’nın önünde olduğunu görebiliriz. Dolapta 34 puanla Mehdi Nafti’nin takımı ikinci sırada yer alıyor. Ziyaretçiler ise 20 puana sahip ve turnuvada on birinci sırada yer alıyorlar.

Önümüzdeki Pazar, Leon Belediye Krallığı’nda 17: 30’da Kültür ve Osasuna B, İkinci Lig B’nin 18. gününe karşılık gelen maçta buluşacak.

Cultural Leonesa, son iki maçını 2-3 ve 3-1 kazandıktan sonra olumlu bir galibiyet serisini pekiştirmek için on sekizinci günün maçına iyimserlikle karşı karşıya. Yarışmanın başlangıcından bu yana ev sahibi, bugüne kadar oynadığı 17 maçın 10’unda galip geldi ve 33’e karşı 15 gol atmayı başardı.

Ziyaretçi tarafında, Osasuna B, Calahorra’ya karşı son maçında Calvillo, Barbero ve Hualde’nin golleriyle (3-0) galibiyet kazandı, bu yüzden sonucu şimdi Cultural stadyumunda tekrarlamayı umuyor. Leonesa. Bu maçtan önce Osasuna B, bu sezon Second Division B’de oynanan 17 maçın 9’unu 25 gol lehte, 21 golle kazanmıştı.